Hurdacı

Bursa Hurdacı Telefonları 05422738100

Bursa hurdacı ihtiyacınız olduğunda İstanbul Hurdacı firması olarak size hizmet veriyoruz. Size en yakın hurdacı olarak en uygun fiyatlarla alım-satım işlemlerinin yapılmasını sağlarız. Bu konuda profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Kadromuzda çalışan personeller, disiplinli bir çalışmayla doğru fiyatlandırmayı yapar. Dilerseniz, önceden arayıp hurdalarınızla alakalı bilgi verebilirsiniz. Böylece adresinize gelmeden önce bir ön fiyat bilgilendirmesi alarak ne kadar kar edeceğinizi öğrenirsiniz.

05422738100 numarasından Bursa hurdacı şubemize ulaşmanız mümkündür. Ekibimiz, siz aradıktan kısa bir süre sonra adresinize gelerek aşağıdaki işlemler doğrultusunda fiyatı belirler:

  • Hurdalarınızın hangi türde olduğunu inceler.
  • Kantarla elinizde bulunan hurdaların kilosunu tartar.
  • Geri dönüşüm için durumuna bakar.

Yukarıdaki çalışmalar doğrultusunda hurdacı personellerimiz, en uygun fiyatı belirler. Bu aşamada güncel hurda fiyatlarını göz önüne alır. Örneğin; demir, alüminyum gibi metal hurdalarla plastik, kağıt hurdaların ücretleri farklıdır. Aynı zamanda bu fiyatlar belirli nedenlerden dolayı sürekli güncellenir. Bizimle çalıştığınız zaman doğru fiyat alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bütün kadromuz her gün düzenli olarak hurdaların güncel fiyatlarını kontrol etmektedir.

Bursa Nilüfer Hurdacı

Bursa Nilüfer hurdacı dahil olmak üzere Bursa’nın her yerine kaliteli hizmetimizi götürüyoruz. Alım-satım işlemlerinizle ek gelir elde etmenizin yanı sıra Bursa hurdacı şubemize evinizde bulunan eşyaları satabilirsiniz. Özellikle buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi teknolojik aletlerde geri dönüşümü yapılabilecek birçok malzeme vardır. Kullanmadığınız her türlü teknolojik aleti bu nedenle profesyonel bir hurdacı firmamıza satabilirsiniz.

Bursa hurdacı olarak aldığımız hurdaların bazılarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

Alüminyum
Demir
Bakır
Krom
Çinko
Akü
Kurşun
Elmas
Plastik
Kağıt
Klima

Yukarıdaki hurda çeşitlerinin çöpe atılması büyük bir problem yaratmaktadır. Bu malzemeler, uzun süre boyunca doğada kaybolmaz. Haliyle toprağa ve havaya büyük zarar verir. Gelecek nesillerin daha güzel bir dünyada yaşaması için hurdaların geri dönüştürülmesi çok önemlidir. Biz de Bursa hurdacı faaliyetlerimizle daha güzel bir dünya amacıyla hizmetimizi en iyi şekilde vermeye devam ediyoruz. Ülkemizin, dünyamızın ve sizin kazanmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Bursa Hurdacı Hakkında Merak Edilenler

Bursa Hurdacı Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Hurda fiyatlarıyla alakalı net bir bilgi vermek çok doğru değildir. Çünkü sürekli güncellenir.

Bursa Hurdacı Demir Alıyor mu?

Evet, demir, alüminyum, bakır gibi geri dönüşümü yapılabilecek tüm metalleri alırız.

Bursa Hurdacı Bakır Fiyatları Nedir?

Hurdacılık sektöründe oldukça değerli olan bakırın fiyatları, sürekli değişiklik gösterir. Bu nedenle güncel hurda fiyatlarını takip etmek gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara