Hurdacı

Antalya Hurdacı Telefon Numaraları 05422738100

Antalya hurdacı hizmetimizden elinizde bulunan kullanmadığınız eşyaları satmak için yararlanabilirsiniz. Firmamız tamamen profesyonel bir şekilde elinizdeki hurdaları en uygun fiyatlarla alır. Bu aşamada bütün konuları dikkate almaktadır. Hiçbir zaman zarar etmeden hurda alım-satım işlemi yapmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki işlemlerle firmamızla alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • 0534 844 4677 numarasından bizi aradıktan sonra uzman kadromuz adresinize gelir.
  • Hurdalarınızın hangi türde olduğunu inceler.
  • Donanımlı kantarları kullanarak hurdalarınızın kaç kilo olduğunu ölçer.

Yukarıdaki çalışmalar doğrultusunda Antalya hurdacı uzmanlarımız, güncel hurda fiyatlarına uygun olarak fiyat belirler. Hurda fiyatlarının sürekli güncellenmesinden dolayı net bir fiyat bilgisi verilmemektedir. Döviz kurlarından yerel nedenlere kadar birçok sebep hurdaların fiyat değişimine neden olur.

Firmamız, hurdacı hizmeti kapsamında tamamen profesyonel biçimde çalışmaktadır. Sizden aldığımız hurdaları tekrar kullanıma hazır hale getirilmesi için geri dönüşüm fabrikasına göndeririz. Bu sayede yeni ürünler ortaya çıkar.

Geri dönüşüm işlemi için aşağıdaki tabloda bulunan hurdaları bize satabilirsiniz:

Demir
Alüminyum
Kağıt
Krom
Bakır
Plastik
Kurşun
Çinko

 

Tablo içerisinde bulunmayan farklı hurdaları da Antalya hurdacı firmamız almaktadır. Yukardaki her hurda çöpe atıldığı zaman doğaya büyük bir zarar vermektedir. Geri dönüşümü yapıldığında ise doğaya çok büyük bir katkı sağlar.

Gelecek nesillerin güzel bir dünyada yaşaması için hurdacı hizmetimiz hala devam ediyor. Bu hizmetimiz sayesinde ülkemizin ekonomisine katkı sunuyoruz. Yeni üretilen ürünlerin satışı demek, Türkiye’ye döviz girdisi anlamına gelmektedir. Verdiğimiz hizmet sayesinde çevrimiz, ülkemiz büyük kazanç sağlar. Aynı zamanda güncel hurda fiyatlarıyla satış yaptığınız için siz de ek kazanç elde edebilirsiniz.

Antalya Hurdacı Hakkında Merak Edilenler

Antalya Hurdacı Telefon Numarası Nedir?

0534 844 4677 telefon numaramızdan bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Hurdacı Hangi Hurdaları Alıyor?

Geri dönüşüm imkanı olan tüm hurdaları firmamız almaktadır. Demir, nikel, alüminyum gibi metallerden plastik ve kağıt hurdalarınıza kadar satış yapabilirsiniz.

Antalya Hurdacı Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Bunun için net bir cevap vermek çok doğru değildir. Çünkü hurda fiyatları her geçen gün güncellenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara