Hurdacı

Ankara Hurdacı Telefon Numarası 05422738100

Ankara hurdacı hizmeti, Ankara içerisinde ikamet eden vatandaşların çoğunlukla aradığı bir hizmettir. Özellikle hurdaların önemini bilen kimseler için bu hizmet, son derece önemlidir. Zira en kısa anlatımıyla hurda satımı sayesinde hem çevreye katkıda bulunabilir hem de kendiniz için bir miktar ek gelir sağlayabilirsiniz. Elinizdeki hurdaları elden çıkartmak için iyi bir hurdacı firması aramalarınıza, İstanbul Hurdacı olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimizle cevap vermekteyiz.

Ankara hurdacı hizmeti arayanların sarı hurda fiyatı üzerinden teslim edebilecekleri bazı hurda türleri şu şekildedir:

Alüminyum Hurda Talaş, matbaa kalıbı, jant, piston, kola kutusu
Sarı Hurda Sarı musluk, klima borusu, su sayacı, imalat artığı
Bakır Hurda Soyma bakır, bakır talaşı, antigron kırma
Akü Hurda Sulu akü, jel akü, kuru akü
Plastik Hurda ABS, Antişok, Pleksi, Jelatin, İplik bobini, sandalye

Bu liste tabii ki de tam değildir. Eğer firmamıza yukarıda yer alan materyallerden başka bir materyal vermek istiyorsanız firmamızı arayıp elinizdeki malzemeler hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişime geçip bu konuda bilgi almanız, bu sektörde son derece önemlidir çünkü her firma her hurdayı almayabilir. İstanbul Hurdacı firması olarak birçok farklı malzemeyle çalışmaktayız. Kısacası Ankara hurdacı arayanlar ve ellerindeki fazla materyalleri çıkartmak isteyenler için İstanbul Hurdacı firmamız her daim hizmetinizdedir.

Sincan Hurdacı

Sincan hurdacı hizmeti, bu konuda araştırma yapan kişiler tarafından yapılan aramalardan bir tanesidir. Ankara içerisinde yer alan Sincan semtinde yaşıyorsanız ve elinizde çöpe atmak istemediğiniz bazı malzemelerden varsa, bir Ankara hurdacı firması sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmet olabilir. İstanbul Hurdacı olarak hizmet vermekte olduğumuz semtlerden bir tanesi de Sincan’dır. Sincan içerisinde yaşıyorsanız hurdalarınızı bizlere teslim ederek hem fazla malzemelerinizden kurtulabilir hem de kazanç sağlayabilirsiniz.

Keçiören Hurdacı

Keçiören hurdacı firması olarak da İstanbul Hurdacı sizin yardımınıza koşmaktadır. Hurdalarınızı almadan önce sizinle telefonda konuşarak size ön bilgi veriyor, sonra da vermek istediğiniz malzemeleri adresinizden alıyoruz. Piyasasının değişen durumunu aktif olarak takip ediyor, fiyatlarımızı ve hizmetlerimizi güncel tutuyoruz. Bu nedenle 05348444677 numarasından ekibimize ulaşarak fiyat ve hizmetler konusunda ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Ankara hurdacı hizmeti veren bir firma olarak fiyatlandırma yaparken dikkat ettiğimiz bazı hususlar şu şekildedir:

  • Hurdaların türü ve malzemesi
  • Toplam ağırlığı
  • Sağlamlık durumları
  • Uygunluğu
  • Malzemelerin içerisindeki alaşım oranları
  • Malzeme kalitesi

Yukarıda belirtilen maddelerden de anlaşılacağı üzere fiyat belirleme konusunda çok fazla değişken olduğu için hiçbir firmanın size kesin bir fiyat vermesi mümkün değildir. Yani firmaların web sitelerinde yer alan fiyatlar, her zaman gerçeği yansıtmayabilirler. İşte bu sebepten ötürü Ankara hurdacı hizmetinden edinebileceğiniz kazancın tam olarak ne kadar olduğunu öğrenmek için İstanbul Hurdacı firmamıza iletişim adreslerinden ulaşarak en doğru bilgiyi alabilirsiniz.

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut hurdacı da İstanbul Hurdacı olarak hizmet verdiğimiz semtlerdendir. Ankara’nın en kalabalık semtlerinden birisi olan Etimesgut, hurda açısından da son derece aktif bir yerdir. Durum böyle olunca hurda hizmetinden faydalanmak, artık şart hale gelmiştir. Bütçenize katkı sağlayan ve elinizdeki malzemeleri adresinizden alan Ankara hurdacı hizmetimizi tercih ederek sizler de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlandığınız takdirde çevreye sağladığınız katkı şu şekilde olacaktır:

  • Enerji ve hammadde tasarrufu sağlarsınız
  • Sudan tasarruf edersiniz
  • Sera gazı salınımının azalmasını sağlarsınız

Bunlar elbette ki Ankara hurdacı hizmetinden yararlandığınızda dünyaya yaptığınız iyiliklerden yalnızca birkaç tanesidir. Yukarıdaki maddelere ek olarak geri dönüşümün, ülke ekonomisine de son derece büyük katkı sağladığı söylenebilir. Kısacası hurdalarınızı güvenilir bir hurdacıya verdiğinizde hem dünyaya hem de ülke ekonomisine iyilik yapmış olursunuz. Bu sebeple elinizdeki bazı atıkları düşünmeden çöpe atmak yerine İstanbul Hurdacı gibi firmalara vermeniz, çok daha iyi bir karar olabilir.

Ankara Hurdacı Hakkında Merak Edilenler

Ankara Hurdacı Ödeme Yapar mı?

Ankara hurdacı hizmeti veren firmalar, elinizdeki materyaller karşılığında size ödeme yapar.

Ankara Hurdacı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Hurdanın kalitesine, ağırlığına ve farklı özelliklerine göre fiyat belirlenir.

Ankara Hurdacı Hangi Malzemeleri Kabul Eder?

Alüminyum, metal, kağıt gibi birçok farklı malzeme hurda olarak kabul edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WhatsApp Sipariş Hemen Ara